اهداف شرکت شیرآلات تپس

شرکت تپس با بیش از 15 سال سابقه درخشان در تولید شیرآلات بهداشتی نامی آشنا و معتبر برای مصرف کنندگان عزیز می باشد. این شرکت با در اختیار داشتن کادر فنی و مجرب و بهره گیری از دانش روز و استفاده از تکنولوژی مدرن و تنها دارنده آبکاری هوشمند در ایران، همواره سعی در تولید محصولات متنوع، با کیفیت و با دوام داشته است تا همگام با توسعه و آبادانی کشور، سهم بیشتری در پوشش نیاز بازارهای داخلی و خارجی داشته باشد. رضایت خاطر شما عزیزان از محصولات این شرکت همواره هدف اصلی مدیران و برنامه ریزان این مجموعغه صنعتی است.
اهداف شرکت تولیدی شیرآلات تپس :
همانطور که مستحضر هستید توسعه و آبادانی کشور نیازمند عزم ملی است. شرکت تپس مصمم است تا در راستای تحقق این هدف بزرگ و مقدس حضور موثر و مفید داشته باشد لذا با بکارگیری تمامی ظرفیت های موجود و استفاده از اندیشه مدیران و مشاوران با تجربه اقدام به برنامه ریزی جامع در این خصوص نموده است و بر این باور است با برنامه ریزی و تلاش مستمر می توان بر موانع موجود غلبه کرد و راه پیشرفت وتعالی را طی نمود.
عناوین اهداف و اقدامات این شرکت به شرح ذیل می باشد:
•    برنامه ریزی جهت توسعه و تجهیز منابع مورد نیاز
•    طراحی و راه اندازی واحد تحقیق و توسعه به منظور تولید شیرآلات متنوع، با کاربری آسان با رعایت استانداردهای لازم
•    برنامه ریزی جهت افزایش تولید شیرآلات همراه با تنوع لازم به منظور افزایش سهم نیاز بازار داخلی و خارجی
•    کنترل کیفیت و نظارت دقیق بر فرآیند تولید شیرآلات
شرکت شیرآلات تپس با لطف و عنایت پروردگار مهربان و با هدف خدمت به جامعه در سال 1376 فعلایت خود را آغاز کرد و اینک در راستای برنامه استراتژیک بلندمدت که بر پایه تولید وسیعی از شیرآلات استاندارد، با کیفیت و متنوع می باشد و با لطف خدا و همت متخصصان توانسته همگام با نیاز مشتریان، مدل های متنوعی از شیرآلات بهداشتی در انواع فانتزی، اهرمی و کلاسیک تولید و عرضه نماید. باور مشتری گرایی، دیدگاه برنامه محور و استمرار بهره گیری از آخرین فن آوری های دنیا، موجب شده تا با گذشت 15سال از زمان تاسیس، رشد تپس همچنان با شتابی فزاینده ادامه داشته باشد، به طوری که کماکان بهترین شیرآلات را برای فراهم نمودن رفاه خانواده ها عرضه می نمایند و شیرآلات تپس در حال حاضر مورد استفاده میلیون ها خانواده ایرانی می باشد. از آنجایی که برای فراهم نموندن آسایش خانواده ها علاوه بر عرضه محصول مرغوب، ارائه خدمات مطمئن و مستمر به مشتریان نیز ضرورت دارد، تپس امروز با بهره گیری از شبکه خدمات رسانی گسترده در کشور آماده خدمات دهی به مشتریان گرامی می باشد تا آنها با آسودگی، رضایت و اطمینان خاطر از شیرآلات تپس استفاده نمایند.