معرفی شرکت تپس

شرکت شیرآلات تپس، در حدود سه دهه پیش با هدف تولید و توزیع شیرآلات ساختمانی با نام تجاری گلدیس زرین، تولیدات با کیفیت و براساس استانداردهای روز دنیا که در آن آلیاژ مواد اولیه مصرفی از جمله میزان سرب رعایت شده و با بسترسازی و ایجاد تجهیزات و ماشین آلات به روز و مدرن دنیا و نیز با روش های تولید صحیح و هدفمند و مواد اولیه مناسب تاسیس گردید.
امروز به جرات می توان گفت شیرآلات بهداشتی تپس جزء اولین تولیدکنندگان دارای استاندارد ایران می باشد. تفاوت این گروه تولیدی با دیگر کارخانجات همتراز خود در زمان تاسیس، افکار و گامهای بلند و آینده نگری بود که در صنعت شیرآلات پیش بینی می نمود و لذا از همان زمان آغاز به کار بهره گیری از نیروهای مجرب و متخصص و نیروی انسانی کارآمد در دستور کار این مجموعه قرار گرفت.
شیرآلات تپس با مدیریت آقایان نجاتیان با سابقه ای بیش از 15سال فعالیت مستمر در زمینه تولید بدنه و قطعات اصلی انواع شیرآلات یکی از معتبرترین شرکت های تولیدی بوده که از ابتدای تاسیس خود با هدف تامین نیاز بازار داخلی ونیز نگاه دور اندیش به صادرات محصولات غیرنفتی به سایر کشورها به فعالیت خود ادامه می دهد و هم اکنون به لطف پروردگار و همت مدیران و نیروی انسانی متخصص این مجموعه، با قدرت می توان اذعان داشت که جزء برترین های صنعت خود بوده و همواره اهداف خود را در سالها و دهه های آینده با برنامه ریزی علمی و تخصصی روز دنیا در زمینه تنوع طراحی و تولید محصولات مدرن و نیز حفظ کیفیت در سطح استانداردهای بین المللی و برنامه ریزی مدون و علمی در راستای برندینگ و ارائه سرویس های مناسب تبلیغاتی در راستای کمپین های کوتاه مدت و میان مدت براساس سیاست حمایت از عاملین توزیع کننده و مصرف کنندگان گرامی ادامه خواهد داد.
رسالت اصلی کی مدیران ارشد همواره بدان متعهد و پایبند بوده اند حمایت از حقوق مصرف کننده بوده است و در این راستا تیم خدمات پس از فروش شیرآلات به صورت 24ساعته شبانه روزی آماده پاسخگویی و خدمت رسانی به مصرف کنندگان گرامی می باشد.
در راستای سیاست بازاریابی، بازارداری و رشد بازار محصولات ایران نوید چه سطح داخلی و چه در سطح صادرات خارجی فضایی به مساحت 10هزار مترمربع با سالن های مجهز و ماشین آلات به روز در زمینه ماهیچه گیری، ریخته گری تراشکاری، آبکاری و سالن مونتاژ و بسته بندی به سیستم تولید این مجموعه اضافه گردیده است.
هم اکنون شیرآلات تپس مفتخر به دریافت گواهینامه ها و استانداردهای بین المللی نظیر استاندارد CE اروپا و استاندارد ایران و گواهی نامه  ISO9001 می باشد.
 
شیرآلات بهداشتی تپس